KARIÉRA

Uplatnění vašeho potenciálu

Staňte se členem našeho týmu

Nová příležitost pro nového kolegu - rozšiřte náš tým! Hledáme kolegu, který umí táhnout za jeden provaz. Záleží jen na tom, co opravdu umíte, a jaký máte postoj k výzvám, které před vás jsou postaveny. Dokážeme si vážit vašich znalostí a zkušeností. Pokud se domníváte, že naše spolupráce může být oboustranně prospěšná, pak nám neváhejte poslat váš strukturovaný životopis spolu s představou o vašem uplatnění. Informace zašlete na job@ferova-prace.cz.

Právě obsazujeme tuto pozici:

Manažer zaměstnanců

Pracovní náplň:

  • vyhledávání nových zaměstnanců
  • oslovování nových pracovníků
  • komunikace s cílovým zaměstnavatelem
  • operativní řešení problémů

Požadavky:

  • výborné komunikační schopnosti
  • orientace v personální práci
  • trpělivost, asertivita
  • pozitivní přístup

Nabízíme:

  • práci v moderní společnost
  • další vzdělávání
  • částečně pružnou pracovní dobu
  • odpovídající ohodnocení
  • místo pracoviště: Trávnická 6, Prostějov